Dziecko z ADHD

ADHD stanowi zespół objawów, z których czasami się wrasta, ale które są i których nie da się zmienić. Można natomiast...

Więcej

Emocje przedszkolaka

Kiedy nasze dzieci idą do przedszkola, są już na dobrej drodze do dojrzałego funkcjonowania w grupie...

Więcej

Apel dziecka

Nie psuj mnie, dając mi wszystko, o co Cię poproszę. Niektórymi prośbami jedynie wystawiam Cię na próbę....

Więcej

Dekalog dla rodziców

Pozwalaj dziecku dokonywać wyboru w miarę możliwości jak najczęściej....

Więcej

Grupa: Żabki

IMG_4116.JPG

Grupa: Biedronki

20171004_111852.jpg

Grupa: Misie

WP_20161024_08_45_17_Pro.jpg

Grupa: Krasnale

WP_20180905_13_10_39_Pro.jpg

Dane osobowe

„Na podstawie art. 37 ust. 7 RODO informuję, że Inspektorem ochrony danych (IOD) jest

Pan Maciej Korzuch,

mail: biuro@protecton.pl

Przedszkole 13 w ZSP nr 3 Ambasadorem Przyjaznej Edukacji

Przedszkolacy z ZSP nr 3 brali udział w ogólnopolskim konkursie Ale Przedszkole! organizowanym przez Akces Edukacja. Głównym zadaniem była popularyzacja wiedzy na temat znaczenia pszczół w środowisku i ich ochrony.
Tarnogórska placówka jako jedna z trzech w całej Polsce została wyróżniona przez jury  i zaproszona do udziału w projekcie Ambasador Przyjaznej Edukacji. Ten sukces na skalę ogólnopolską jest kolejnym krokiem do zdobywania nowych doświadczeń i nietuzinkowych rozwiązań edukacyjnych zarówno dla dzieci jak i dorosłych.
Ambasador Przyjaznej Edukacji to program sieciowania środowiska stosującego rozwiązania LEGO® Education, którego  celem jest :
• utworzenia platformy wymiany doświadczeń dla użytkowników,
• wypracowania metodyki pracy dostosowanej do potrzeb uczniów i specyfiki polskiej   oświaty.
22  marca do Przedszkola nr 13  zostały przekazane materiały dydaktyczne w formie wielu różnorodnych  zestawów klocków Lego o wartości 25 000 zł.. Posłużą one przedszkolakom i uczniom do zdobywania wiedzy, praktycznych umiejętności i kompetencji niezbędnych do rozwijania  w sposób odpowiadający wyzwaniom przyszłości. Bo przecież zabawa to nie tylko rozrywka! Jest wiele sposobów na naukę, a klocki LEGO są jednym         z nich.
Program Ambasadora Przyjaznej Edukacji jest międzynarodowym pilotażem, a jego efekty będą wykorzystywane przez LEGO® Education na całym świecie. Uroczyste wręczenie Certyfikatu odbędzie się w kwietniu.